Únor 2012

Christina Perri - A Thousand Years

28. února 2012 v 20:46 | Betty |  Our favourite songs
Čau všichni :)
Tento týden jsme trošku neaktivní, ale doufám, že nás chápete.
Dneska přidám jenom naši oblíbenou písničku, ale to se taky počítá, ne? :D Je od Christiny Perri - Thousand Years : Naprosto krásná písnička,která mě zaujala na první poslech a ještě se zajímavým klipem. Od Christiny se mi hodně líbí ještě Jear Of Hearts, tu už jsme na blog přidali.


* Líbí se vám tahle písnička ?

Bet♥


Hairstyle- Tutorial [3]

25. února 2012 v 13:55 | Betty |  Hairstyle tutorial
Už se tu dlouho neobjevil žádný hair tutorial, tak tady je :) Tentokrát to nebude video, ale bude ve formě obrázku. Je uplně skvělý, nemusí být jenom pro nějakou zvláštní událost, ale hodí se i pro normální nošení do školy nebo práce. Líbí se mi hlavně v podání té holky na obrázku, protože má zajímavé vlasy - líbí se mi, jak je má nabarvené, na vrchu hnědé a postupně dole přecházejí v blond.


Bet♥

Nail tutorials 0.2

22. února 2012 v 18:12 | Betty |  Nails tutorials
Zdravím :)
Nejdřív, než začnu psát článek, bych se za nás chtěla tak trochu omluvit , že jsme tento týden nebyli úplně aktivní, ale právě máme jarní prázdniny a doufám že chápete, že si je chceme ještě užít, takže na blog nějak myšlenky nejsou a nebyly. Ale obíhat jsem se snažila, to ano, protože to pro mě není přítěž, navštěvuju vaše blogy moc ráda! :)


Teď už zpět k článku. Brouzdala jsem po youtube a narazila jsem na tohle video. Je to nail tutorial - jak na moustache nehty. ( nehty s knírkem) a na první pohled se mi strašně zalíbily! Pustila jsem si to video a viděla jsem, že je to docela piplačka, než udělá jeden nehet,
ale výsledek očividně stojí za to :)


* Líbí se vám tyto nehty ?
* Máte raději jednoduché nehty, nebo nehty s různými obrázky ?

Bet♥

Favourite Outfit 0.4

19. února 2012 v 18:26 | En |  Outfits
- Ahojte! :) Jak jste si užili víkend? Dlouho jsme nepřidali žádný článek už od středy, já sem to vůbec nestihla. :D Naštěstí máme tento týden prázdniny. Pusťte si tuhle písničku, jako vzpomínku na Whitney.
- K článku, ty naušnice i kabelka jsou dokonalé! Boty taky, ale vypadají že jsou ze semiše, takže je to spíš tak na suchý podzim. Hodinky nemají chybu, tyhle zlaté bych taky chtěla, opravdu pěkné. :-) Našla jsem těďka jedny letní boty, tak jsem si je zkusila a uplně jsem si vzpoměla jak jsem v nich v létě chodila! Né, že bych zimu neměla ráda, ale už je jí dost.. :D Takové brýle na LÉTO (:D) jsou spíš takové retro, ale hodně to letí. Hlavně minulý rok. K tomu světříku nebo tričku není slov. Je jednoduchý, i když né každému by slušel, protože vodoovné pruhy ztlustují, ale jak u koho. ;-) Celý outfit je slědný do dvou barev, skvělý! En
- Chtěly by jste něco z toho?
- Co se vám nejvíc líbí?
- Těšíte se na léto?

Inspiration 0.9

15. února 2012 v 18:31 | Betty |  Inspirations
Ahoj všichni ♥
(↑ miluju tu písničku!)

Pro dnešní článek jsem zvolila inspiraci, v pořadí už 9 na tomto blogu :D V té dnešní si můžete všimnout hlavně dvou converse tenisek, mě se strašně líbí , ať už jsou jednobarevné , nebo s různým potiskem. V poslední době se mi hodně zalíbila i krajka, třeba na tričku, jak můžete vidět na vrchu v pravo nebo na těch skvělých riflových šortkách! No a co mi příjde nejvíc originální s této inspirace je určitě ta zlatá naušnice, prakticky přes celé ucho.


Bet♥

Png's 0.3 (En)

14. února 2012 v 18:42 | En |  Png's (En)
- Jak jsem minule udělala ty png s tou Vanessou a Zackem, tak jsem se vás ptala s kým chcete další. Psali jste avatary, ty my nejdou. Nejde mi nic, ale baví mě to. ;D A ještě png s Rihanou, tak tady jsou. :)


Více v c.č.

Png na objednávku 0.5 - pro Miška*

14. února 2012 v 18:41 | En |  Png's na objednávku (En)
Tak tu mám ty png na objednávku. Jen ti chci říct, že vím že jsi tam nechtěla žádné ozdoby, ale já to tam píšu schválně, proto abych věděla jestli je tam mám dat záměrně nebo ne. Snad ti to neva. Jsou pro Mišku* . A nejsem žádná skvělá grafička, tak se nediv že jsou takové jaké jsou. ;-) Doufám že se aspoň trochu líbí. En

Více v celém článku

Statistic (6.2. 2012 - 12.2. 2012)

14. února 2012 v 18:41 | En |  Statistics

Pondělí: 29
Úterý: 38
Středa: 39
Čtvrtek: 38
Pátek: 62
Sobota: 68
Neděle: 50

Celkem: 324

One Direction - One Thing

12. února 2012 v 19:14 | En |  Our favourite songs
Ahojte! Mám tady pro vás další písničku, moji nejoblíbenější od One Direction. Kdyby jste nevěděli jak se jmenujou, což asi víte. Tak jsou Liam, Harry, Zayn, Niall a Louis. A pínička se vám líbí? Já ji miluju.
Mám tam nějaké png na objednávku, zitra ho udělám. :) En

Text v celém článku

Favourite Outfit 0.3

11. února 2012 v 15:19 | Betty |  Outfits
Zdravím :) V dnešním článku, mám pro vás připravený outfit , který se mi líbí. Je zaměřený spíš na jednoduchost a pohodlnost a řiká se, že v jednoduchosti je krása :) U tohoto outfitu mě hlavně zaujali barvy, přesně moje oblíbené - starorůžová, hnědá, bílá. No možná bych to celkově doladila jenom nějakým řetízkem, nebo náramkem. Na obrázku máte také u každé věci, v kterém obchodě ( popřípadě internetové stránky) by ste ji mohli sehnat,
takže pokud se něco zalíbí ...

A teď opět vaše názory ! :D

* Líbí se vám?
*Máte něco z toho?

Bet♥

většina fotek je z we<3it