Srpen 2012

Actual fashion - H&M

31. srpna 2012 v 13:48 | En |  Actual fashion
Nevěděla jsem, do jaké rubriky přesně tehle článek zařadit. Protože tu ještě nebyl. Vlastně ani nevím co to je. Ale měla jsem to ve složce, a uplně jsem na to zapoměla. A myslím, že to je ještě článek týkající se léta, takže publikovat ho v říjnu by bylo nevhodné.


Je to (asi) letní kolekce. Hennes & Mauritz působí jako H&M. Podle mě opravdu jeden z těch lepších obchodů. Skvěle se mi tam nakupuje. Zboží mají vždy sladěné do kolekcí, takže když si koupíte např. dva kousky oblečení, budou spolu i celkově korespondovat. Nemají nic přeplácané. Barvy jsou velmi příjemné. Skvělý obchod! Co se týče té kolekce (nevím, jestli je ještě v prodeji) je povedená! Co si o tom myslíte?

Happy birthday Liam!

29. srpna 2012 v 18:37 | En |  Other
Hola♥
Možná už to víte, někdo stopro. Pokud ne, tak už jste poznaly z nadpisu. Liam Payne ze skupiny One Direction slaví dneska svoje 19. narozeniny! Doufám, že jste mu napsala na twitteru! :D Ne, dělám si srandu. Ale byla bych moc ráda, kdyby ano. Jmenuje se Liam James Payne a narodil se 29.8. 1993. Za chvilku (13. září) bude mít narozeniny i Niall. Moc se těším! Já vím, že tenhle článek asi nebude zajímat všechny, ale narozeniny má jednou za rok. Takže VŠECHNO NEJLEPŠÍ LIAM! ♥


Inspiration 1.3

28. srpna 2012 v 11:35 | En |  Inspirations
Chtěla jsem přidat článek už včera, to jsem jaksi nevěděla, že se vůbec k tomu nedostanu. Omlouvám se, že jsme ještě neoběhli. Tak tady máte článek! Podle mě tu inspirace už dlouho nebyla a zrovna dneska jsem na ni měla náladu. Chtěla jsem udělat jinou než jindy. Není moc jiná, ale jiná než jakou vždy dělám.

Kabelky Balenciaga jsou docela dražší záležitost, ale jak jsem viděla, ani tvar skoro nedrží. Ale jsou moc pěkné. Moc se mi líbí ten druhý outfit. A ty botky jsou sice obyčejné, ale to zdobení na patě je dělá zajímavějšími.

Tak ty černé boty mě zaujali hned! Dokonalé jsou. Ta druhá košile je ještě dokonalejší. I ten náramek co má. Nejlepší je ale ten detail na té kapsy, love it. Náramky taky pěkné. :)

Co se vám nejvíc líbí?

Statistic (20.8. 2012 - 26.8. 2012)

28. srpna 2012 v 11:35 | En |  Statistics
Pondělí: 33
Úterý: 67
Středa: 38
Čtvrtek: 24
Pátek: 29
Sobota: 27
Neděle: 30

Celkem: 248

Our favourite stars - Kate Hudson

24. srpna 2012 v 16:39 | En |  Herečky / Herci
Těchto článků tu nebude tolik, přestože máme hodně oblíbených celebrit, článek trvá dýl. Mezi těch 'hodně oblíbených' patří KATE HUDSON a to jednoznačně! Abych vám nevypisovala celý životopis, stačí jen málo. Kate je herečka, její aktuální věk je 33 let. Narodila se 19.4. 1979 v LA. Jako herečka začínala menšími rolemi např. v jednom seriálu. Nebudu tady uvádět všechny filmy, avšak doufám že se podíváte i na ty, které tu nejsou! Kate je opravdu úžasná herečka. Na svém kontu má přes 28 filmů,.. Tady jsou ty skvělé! Doufám že se vám článek bude líbit. :)

DIY 0.1 - Braided hex nut bracelet

21. srpna 2012 v 16:49 | En |  DIY
Asi první článek v téhle nedávno založené rubrice. Postupem času jich tu bude víc, protože jich mám opravdu moc. Budu vám sem přidávat spíše ty jednodušší (:D) a hlavně, co se mi líbí. :) Ten dnešní mě zaujal opravdu hned na první pohled. Ráda něco vyrábím (skoro nikdy se to nepovede :D) a proto jsem zkusila i tady tenhle 'matičkový náramek'. Sehnala jsem jenom stříbrné matičky, vlastně mi to ani tak nevadilo, na zkoušky stačili. Kupodivu se mi to povedlo, i když jsem měla blbší provázek.. Hned jak se mi bude chtít, a budu mít čas, půjdu si koupit nějaký bílý provázek (doufám, že pobodný jako tenhle) a zlaté matičky.


Přeju vám, ať se vám to kdyžtak podaří! :D :) V celém článku máte fotku jiného náramku a dvě mého náramku.

List AFFS 0.2

21. srpna 2012 v 16:49 | Bet & En |  Info about blog
Ahojte!


U nás je takové dusno, doufám, že to vydrží aspoň chvíli. Možná bude někdy officiální kontrola affs, ale zatím to s Bet neplánujeme. Vždycky po nějakém čase přibyde nový seznam affs. Je v celém článku. :) Pokud se najdete ve vymazaných affs, máme k tomu nějaký důvod, takže se kdyžtak nezlobte! ;) V těch vymazaných, jsou i třeba ti, co zkončili, nebo si nás vymazali (za dnešek). Nových affs je opravdu hodněě!


Statistic (13.8. 2012 - 19.8. 2012)

21. srpna 2012 v 16:49 | En |  Statistics
Pondělí: 44
Úterý: 38
Středa: 19
Čtvrtek: 29
Pátek: 35
Sobota: 13
Neděle: 32

Celkem: 210

Emeli Sande - My Kind Of Love

19. srpna 2012 v 12:58 | Betty |  Our favourite songs
Zdravím :)


Právě mi začíná další skvělý týden s Adél ♥ tentokrát u nás..
máme spoustu plánu na týden, takže nevím jak se tu objevím, ..
Včera jsme se dívali na nejlepší film LOL s Miley Cyrus,..viděli jste ho někdo ? En se o něm chystá napsat článek, takže víc až v něm, ale můžu ho jenom doporučit! O článek níž jsem ještě přidala reklamu na kamarádčin blog, takže vás chci poprosit, kdyby jste se tam podívali → beaty-and-beat.blogspot.cz
-
Teď už k článku, dneska chci přidat písničku, která v poslední době rozhodně patří mezi moje nejoblibenější. Je od Emeli Sande, od které můžete znát písničku Next To Me nebo Read All About It. Tuhle jsem viděla nedávno v televizi a na první poslech se mi strašně zalíbila.. Emeli má prostě krásný hlas.

Užívejte si poslední dny prázdnin ♥
BET


Our Diary - Blog our friend ♥

19. srpna 2012 v 11:40 | Betty |  Our diary
Ahoj :)


Tento článek nebude tak úplně our diary, ale píšu ho za účelem zveřejnit a zviditelnit blog naší kamarádky. Vím, že náš blog nemá zase tak velkou návštěvnost, ale chtěli by jsme poprosit všechny co se tu staví a především naše skvělé AFFS, aby se k ní na blog podívali. Je založen teprve několik dní, tak na to prosím berte ohled. Za několik dní se toho zase moc zvládnoutnedá, ale vy jí v tom můžete pomoct. Určitě bude vděčná za každou vaši návštěvu a každý komentář.

většina fotek je z we<3it