Fashion icons

Fashion icons 0.4 - VANESSA ANNE HUDGENS

29. dubna 2012 v 19:09 | En
Čaute :) Už dlouho tu nebyla žádná módní ikona. Tou mojí je dál jednoznačně Vanessa! I když se mi teď na ní nelíbí ty blond vlasy, ale to je její věc.. ;-) Styl má prostě skvělý! Některé celebrity se neumí obléct. Dávají si na sebe oblečení, které jim nesedí anebo to přeženou s doplňky. Na Vanesse se mi líbí, že bere všechno s mírou. Někdy stačí jen málo, a outfit je pěkný. Má dobrou postavu, takže ji padne všechno. Umí pěkně kombinovat barvy. Mě osobně se víc líbí, když je třeba v tom outfitu jeden kousek a podle toho zvolí všechno ostatní. Jak třeba na té druhé fotce nahoře. Strašně ji sluší dlouhé šaty, které má tady třikrát. Akorát se mi moc nelíbí její účes v těch růžových šatech. Na konec. Styl Vanessy je přesně takový, jaký se mi líbí. :) En
EDIT 29.4.2012, 19:08 - Omlouváme se že jsme tu tento týden vůbec nebyli a neobíhali. Ale vůbec jsme to nestihli nebo se nám nechtělo. ;-)
- Líbí se vám styl Vanessy?
- Máte radši sportovní nebo elegantnější módu?

Fashion icons 0.3 - HILARY DUFF

29. ledna 2012 v 18:18 | En
Čaute! Jak jste se dneska měli? Já docela fajn. :-) K článku. Hilary je jednoznačně mým idolem v módě. Líbí se mi jak vždycky sladí to oblečení. A dává takové i ty kontrasty. Není barva co by ji neslušela. Má i dobrou postavu, takže ji sluší opravdu všechno. Účes má učesaný pokaždý jinak. Některé celebrity, např. Lady Gaga si na sebe oblékají až moc extravagantní oblečení. Hil vypadá i bez toho skvěle! Znát ji můžete hlavně z filmů (Moderní Popelka, Holky V Balíku,..) Měla jsem o ní i blog, ale nevim jestli bych se tam vrátila, je to pro mě velká zátěž. Hilary miluju!
Jaký máte názor na Hilaryin styl?

Fashion icons 0.2 - NICOL SCHERZINER

17. listopadu 2011 v 19:29 | En
Ahojte :)
Mám tu pro vás další naši módní ikonu. Pokud někdo sledujete XFactor v Americe, tak tam můžete shlédnout zpěvačku, herečku, . . Nicole Schezinger. Znát ji můžete taky z The Pussycat Dolls. Nicole je sama osobě krásná. Je jedna z těch případů, co i když by si na sebe oblékly pytel, slušelo by jim to. Nicole má vkus, který vkláda nejen do svých outfitů. Má i skvělou postavu, takže ji padne každý kus oblečení. Její styl je užasný, moc se mi líbí.
Více outfitů v celém článku.

Fashion icons 0.1 - BEYONCE

30. října 2011 v 11:49 | Bet
Zdravím :)
Právě teď píšu svůj první článek na tomto blogu. A vybrala jsem si rubriku Fashion icons / modní ikony /. A o kom budu psát? Pro mě je to jednoznačně dokonalá zpěvačka Beyonce, která ztělesňuje půvab, styl a má skvělý smysl pro modu. Mezi její nejoblibenější barvy patří modrá, fialová,růžová,stříbrná a zlatá. Beyonce si sama navrhuje některé ze svých modelů a tvrdí, že se stylem oblečení jí pomahá i její matka, která je modní návrhářka. Mě osobně se její styl oblekání moc líbí a i ona je sama o sobě krásná!
Mám tu ukázky některých modelů, všechny jsou perfektní!


prosim, nekopírovat!

 
 

Reklama

většina fotek je z we<3it