Hairstyle tutorial

Hair Tutorial - High Bun

28. července 2012 v 21:14 | Betty
Ahoj :)
Dva týdny jsem se tu neukázala.. ten první jsem byla u sestřenek, ale o tom víc až v jiném článku a tento týden se mi prostě nechtělo. Příjde mi, že prázdniny utíkají ještě rychlej, než vždycky utíkali :D a proto si je chci užít. Když už vám En slíbila článek ode mě, tak to musím dodržet :D Bude to hair tutorial, který tu sice byl nedávno, ale ne ve formě videa. Možná jste mnozí z vás viděli v H&M blonďatou ( :D) , hnědou nebo černou gumičku, podonou drátěnce a nevěděli jste co to je, nebo na jak z ní udělat učes. Návod na tento drdol jsem viděla už poměrně dávno a od té doby všude hledala něco podobného právě té gumičce, až jsem ji v H&M našla za 49 kč. Udělalo mi to radost, protože drdol mi vždycky drží jen tak tak, pokud nemám opravdu pevnou gumičku. Bohužel jsem nenašla přesně to video, co jsem tehdy viděla, ale mám pro vás podobné. Slečna na videu nepoužila tu gumičku, ale obyčejnou ponožku.. i tak se to dá udělat, ale pochybuju že by mě to napadlo a taky, že to drží tak dobře jako právě ta gumička. Každopádně to jde tak i tak a je to uplně na stejný způsob a je to velmi lehké :) Na druhém videu vidíte klasický drdol, bez použití nějakých pomůcek, pouze gumička a pár pinetek + zapletené copánky navrchu. Nevím proč, ale nejdou mi přidávat obrázky..chtěla jsem vám sem dát ještě fotku toho méno drdolu.. takže to zukusím až zítra :)
Užívejte si prázdniny♥
BET

EDITH: 12.8 - 13:24 - Konečně se mi podařili nahrát fotky, takře v celém článku máte fotku mojeho drdolu a gumičky.


Hairstyle tutorial [7]

18. července 2012 v 12:36 | En
Ahojte! Po dlouhé době opět s nějakým návodem na vlasy. Tentokrát je to takový zakroucený culík. Musím říct, že jsem ho ještě nezkoušela, ale doufám, že to napravím. Vypadá skvěle! Mnohdy to oživí celý outfit. Je to spíše pro delší vlasy. Postup snad všichni z obrázků pochopíte. :D

Ať se vám to případně podaří! :) En

EDIT (EN) : 20.7. 2012 , 13:22 - Děkujeme za pěkných 8000 ! :)
btw: toho odkazu si vešímejte
- Znáte tenhle účes?

Hairstyle tutorial [6]

6. června 2012 v 20:18 | Betty
Ahoj všichni :)
Přiznám se, jsem tu jenom na skok, protože poslední dny je toho docela dost.. hlavně teda na příští týden - čtvrtletka z matiky, možná ještě nějaké další písemky ale hlavně, mám postupovky v hudebce, takže se snažím trénovat :D Dneska vám sem dávám jeden hair tutorial, ale v záloze mám připravené zajímavější články, na které se sama těším, až je budu psát.Snad to bude už někdy v dohledné době :D
---
Ani si nepamatuju, kde jsem tenhle tutorial našla, ale objevila jsem ho u mě ve složce. Je poměrně jednoduchý , ale zato ve výsledku moc hezký!

Mějte se fajn, Bet♥

Hairstyle- Tutorial [5] - Back to school

15. dubna 2012 v 12:09 | En
Ahojte! Napadlo mě, že bych mohla přidat návod na vlasy. Ale v podobě videa. Tyhle se mi moc líbily. Jsou tu celkem čtyři postupy. V tom prvním videu jsou tři. V tom druhém je jedno, ale je to namluvené česky. Což si myslím, že je lepší. Ale zvládnout se to dá i bez toho. ;-) Jak jsem se na ně dívala, tak jsou všechny lehké. :) Není myslím nic co by jste tam nepochopili. Tyhle všechny účesy se podle mě hodí kamkoli. A netrvají ani tak dlouho, až na ten poslední. Doufám že se na to podíváte a aspoň ze dva zkusíte! En :)

Hairstyle- Tutorial [4]

10. března 2012 v 20:53 | En
Ahojte zlatíčka! <3 Jak dlouho jsem tu nebyla? Hodně dlouho. Moc se omlouvám, měla jsem jiný počítač. Ale teď už je to ok. Takže jsem zase na plný úvazek. Dneska jsme byli s Bet spolu, slvělý den, bych vám mohla povídat! :D♥ Jak jste se měli vy? K článku. Mám tady podobný návod jako Bet. Tuhle mašli jsem zkoušela, a musím říct že se opravdu povedla, ale dozadu na vlasy si opravdu nevidím, takže jsem to neměla uplně podle mých představ. Mě se ten účes ale líbí. Takový měla jednou Lady Gaga. Zkuste! :) En
- Zkusíte tenhle účes?
- Líbí se vám?

Hairstyle- Tutorial [3]

25. února 2012 v 13:55 | Betty
Už se tu dlouho neobjevil žádný hair tutorial, tak tady je :) Tentokrát to nebude video, ale bude ve formě obrázku. Je uplně skvělý, nemusí být jenom pro nějakou zvláštní událost, ale hodí se i pro normální nošení do školy nebo práce. Líbí se mi hlavně v podání té holky na obrázku, protože má zajímavé vlasy - líbí se mi, jak je má nabarvené, na vrchu hnědé a postupně dole přecházejí v blond.


Bet♥

Hairstyle- Tutorial [2] - Rybí cop

25. ledna 2012 v 18:45 | En
Rozhodla jsem se sem dát jak upléct rybí cop. Někdo z nás to umí a někdo ne. Já osobně to neumim, ale postupně se to učím. Zkoušela jsem to upléct sestře, ale bylo to málo stáhlé. Ovšem podle tohoto videa jsem se to i naučila. Myslím že není nic těžkého pochopit to jak to dělá ta holka. Určitě se na to video podívejte!

Hairstyle- Tutorial [1] - Elegantní účesy

11. listopadu 2011 v 15:01 | Bet
Ahoj :) Tak mě napadlo, že bych jsem mohla dávat i hairstyle návody. Mě osobně se to líbí a čas od času si to pustím a pokochám se tím, jak si tohle někdo dokáže vytvořit na hlavě sám!
Pro dnešek sem dám pár videí od velice šikovné autorky na téma - Elegantní účesy. Úžíjte si videa♥ ( přečtěte si článek do konce)další videa v celém článku :)
 
 

Reklama

většina fotek je z we<3it