Herečky / Herci

Our favourite stars - Kate Hudson

24. srpna 2012 v 16:39 | En
Těchto článků tu nebude tolik, přestože máme hodně oblíbených celebrit, článek trvá dýl. Mezi těch 'hodně oblíbených' patří KATE HUDSON a to jednoznačně! Abych vám nevypisovala celý životopis, stačí jen málo. Kate je herečka, její aktuální věk je 33 let. Narodila se 19.4. 1979 v LA. Jako herečka začínala menšími rolemi např. v jednom seriálu. Nebudu tady uvádět všechny filmy, avšak doufám že se podíváte i na ty, které tu nejsou! Kate je opravdu úžasná herečka. Na svém kontu má přes 28 filmů,.. Tady jsou ty skvělé! Doufám že se vám článek bude líbit. :)

Our favourite stars - Amanda Bynes

13. prosince 2011 v 17:30 | Bet & En
Ahojte. Jak už jste si mohli všimnout, někdy třeba dodoěláme nějakou rubriku, která nás napadne až po čase. Takže přidávám první článek do našich oblíbených hvězd. Tou je Amanda Bynes! ♥ Já ji osobně miluju, proto tady taky je. Miluju její úsměv. :) Dala bych všechno zato, abych se s ní mohla někdy potkat.

Pustťe si tohle video, uvidíte Amandu, no skoro od narození. :D

Amandu můžete znát hlavně z filmů, takže je herečka plus ještě zpěvačka a módní návrhářka. Narodila se 3.4. 1986 v Kalifornii. Její aktuální věk je 25. Zahrála si ve filmech/seriálech jako jsou např. :

Co mám na tobě ráda (What I Like About You)
Tohle je seriál, dívala jsem se na něho o prázdninách na nově. Moc skvělý! Amanda hraje roli Holly Taylor, která má jednu sestru. Její sestra vlastní cukrárnu a společně prořívají se svými přáteli mnoho nezapomenutelných zážitků! :D Prostě americký seriál! :)


Více v celém článku
 
 

Reklama

většina fotek je z we<3it