Info about blog

List AFFS 0.2

21. srpna 2012 v 16:49 | Bet & En
Ahojte!


U nás je takové dusno, doufám, že to vydrží aspoň chvíli. Možná bude někdy officiální kontrola affs, ale zatím to s Bet neplánujeme. Vždycky po nějakém čase přibyde nový seznam affs. Je v celém článku. :) Pokud se najdete ve vymazaných affs, máme k tomu nějaký důvod, takže se kdyžtak nezlobte! ;) V těch vymazaných, jsou i třeba ti, co zkončili, nebo si nás vymazali (za dnešek). Nových affs je opravdu hodněě!

After weekend

10. srpna 2012 v 15:20 | En
Zdravím vás! Už jsem doma. Poslední článek byl ve středu, který jsem měla v rozepsaných. Doufám, že mě za to nezabijete, ale dneska už opravdu oběhnout nestihnu, takže to udělám až se vrátím. Budu přes víkend pryč. Věřím, že bude pěkně a že to bude skvělý víkend! Takže se tu mějte. Tohle neni hiatus. Pak bude článek! Netuším, jestli Bet přidá článek, ale pozdravuju ji! :-*


Jednu dobu jsem ji poslouchala pořád. (Hilary) Miluju jí pořád!

You only live once

27. července 2012 v 21:48 | En
Zdravím všechny, kteří ještě chodí na náš blog! Týden jsme se neozvali, už pěkně dlouho neoběhli. Doufám, že jste si nás všichni vymazali (to je ironie). Jen jsem vám chtěla říct, že by se tu zítra měl objevit článek od Betty. :) A ještě něco, že už vás vůbec nebudu zatěžovat mým nudným deníkem, stejnak to nikdo nečte, a evidentně ani moc nezajímá. :) Takže se vrátím k tomu, proč tento blog vůbec vznikl.

List AFFS 0.1

25. května 2012 v 17:10 | Bet & En
Ahoj! Psala jsem že brzy bude nové roztřídení affs, ale bez kontroly. Prostě nebude kontrola, tak jak ji všichni znáte. A pak ještě psát affs na blog že ta kontrola vůbec je. :D No stejně skoro všichny affs zůstanou, až na pár + přibereme další. Doufám že nebudete někteří naštavní, ale taky proč. :D U pár blogů jsme i váhali jestli si je necháme. Na našem blogu asi nikdy nebude nějaké přesnější roztřídení tzn. něco jako elite, top, apod. Jednou jsme přemýšleli na sister site, ale jsme spokojené s tímhle. V celém článku najdete kompletní list.
Promiňte, ale nikdy nevyhovíme všem. ;-)

POZOR ! Některé blogy máme opravdu rády, ale bohužel jejich poslední článek byl někdy před měsícem i víc. Ale pokud by chtěli opět spřátelit, mají možnost tak, že nám zanechají komentář.
List v celém článku.

Objednávka na PNG

29. prosince 2011 v 16:28 | En
Rozhodla jsem se udělat png na objednávku. Hotové png's budou pak v rubrice hotové png na objednávku. (najdete ji TADY) Png bude moct kopírovat jen ten, kdo si je objedná! Pokud chcete png, vyplňte tohle ↓ do komentáře.


* Nick
* Web
* S kým chceš png (dělám jen s celebritami)
* Kolik jich chceš (max. počet 5)
* Pokud chceš pošli tu odkazy na fotky z kterých chceš png (na fotce musí být celá postava)
* Chceš na tom png i nějaké písmo (např. Vanessa Hudgens)
* Chceš tam i nějakou ozdobu (např. srdíčka)


Až budou png hotová napíšu vám na blog!
← tohle png nekopírovat! - moje výroba!
Pokud sem někdo napíšete do komentáře jiný komentář, který se nebude týkat objednávky png, mažu ho ;)

MERRY CHRISTMAS!

24. prosince 2011 v 13:11 | Betty & En

Tak.. dnes přišel ten ( některými :D) dlouho očekávaný den! 24.12 - VÁNOCE.
Proto jsme vám chtěli popřát Veselé Vánoce plné radosti, pohody i dárků ( ikdyž ty dárky o vánocích nejsou všechno.) a hlavně dobré nálady!
( Bet) -Teď se jen tak zeptám, víte zhruba co dostanete? Když jsem se ráno probudila, tak mi ani nepřišlo že je Štědrý den, ale samozřejmě že se na večer těším. Musím si ještě všechny pečlivě zabalit a při tom poslouchat ty nejhezčí vánoční písničky.. tak proč se aspoň o pár z nich nepodělit s vámi!
Ještě jednou ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE!
 
 

Reklama

většina fotek je z we<3it