Módní policie

Fashion police 0.3

8. května 2012 v 10:53 | En
Čaute! :) Dneska máme asi jako všichni volno, takže tady mám pro vás článek. :D Tentokrát fashion police, nebo-li módní policii. Outfit je celkově laděn do takových dvou barev, což se mi líbí. Na tom tílku je nějaký menší potisk. I když nejde moc vidět, myslím že mnohem lepší než kdyby byl jednobarevný. Prostě se mi zdá takový až moc jednoduchý. Možná to oživí ty boty, ve stejné barvě jako top. Jsou takové zajímavé díky tomu podpatku. I když lodičky bych řekla že se hodí ke všemu. Kdyby ty kraťase byli tmavé, možná by byli lepší, ale v konbinaci s tou rozepnutou košilí , která je taky světlá je to fajn odstín. Doplňky, což je ten řetízek a asi náramek se mi k sobě moc nelíbí. Volila bych asi něco výraznějšího. Takže bych to asi nakonec spokojenost outfitu asi na 75 %. A co vy? En
- Změnili by jste něco na tomhle outfitu?

Fashion police 0.2

2. dubna 2012 v 14:55 | Betty
Zdravím :)
V rubrice modní policie máme zatím jenom jeden článek, takže jsem se rozhodla udělat druhé hodnocení. Tento outfit na mě působí velmi jednoduše a pohodlně, ale jak se říká, v jednoduchosti je krása. Já osobně nemám ráda přeplácané outfity, nebo až moc barevné věcí.
Základním a nejvýraznějším prvkem jsou kraťasy, ke kterým se podle mě, hodí buď bíly ( jako je na obrázku) nebo černý nátělník. Co se mi tam hodně líbí tak je jakoby "napolo" zastrčený nátělník, který odkrývá pásek a určitě doplňky - náramky.
K tomuto outfitu bych možná ještě zvolila nějakou menší kabelku a například ryflovou vestičku. A co bych naopak vyměnila,by byli asi boty. Jo a, ještě jsem chtěla podotknout, že ta slešna na obrázku má skvělé vlasy i tetování.
Berte ohled na to, že nejsem žádný odborník, tohle je jenom čistě můj názor :D Bet♥
A teď vaše názory.. (jakékoliv!)

* Líbí se vám tento outfit?
* Co by jste vyměnili, nebo naopak přidali?


Fashion police 0.1

10. února 2012 v 14:48 | En
-Ahojte! Jak jste se měli ve škole? Nám dneska odpadla poslední hodina.Super. :D Pro dnešní článek jsem zvolila fashion police, nebo-li módní policii. Pokoušela jsem se to už jednou přidat, ale nějak se mi doblb blog. Moc se mi líbí ty kalhoty, ten celek tak rozzáří. Boty s kabelkou jsou slvělé. Říká se, že se nemusí ladit kabelka s boty. Stejně jako stíny s šaty. ten svetr je taky pěkný, ale já bych si pod něj dala třeba bílý nátělník. Ale v tom to asi je. Moc taky nemusím ruku plnou ověšenou náramky, ale tady se to hodí. ;) Chci takové vlasy jak má ta holka!♥
EDIT 20:02 - Děkujeme za skvělou celkovou návštavnost 3000 lidí! Opravdu nás to těší. :) 26 února náš blog bude slavit 4 měsíce. Myslím, že ta návštavnost je na ty měsíce super.
- Nosíte úzké kalhoty (jako třeba tyhle)?
- Jaký máte názor na tenhle outfit?
 
 

Reklama

většina fotek je z we<3it