Our diary

Our Diary - Blog our friend ♥

19. srpna 2012 v 11:40 | Betty
Ahoj :)


Tento článek nebude tak úplně our diary, ale píšu ho za účelem zveřejnit a zviditelnit blog naší kamarádky. Vím, že náš blog nemá zase tak velkou návštěvnost, ale chtěli by jsme poprosit všechny co se tu staví a především naše skvělé AFFS, aby se k ní na blog podívali. Je založen teprve několik dní, tak na to prosím berte ohled. Za několik dní se toho zase moc zvládnoutnedá, ale vy jí v tom můžete pomoct. Určitě bude vděčná za každou vaši návštěvu a každý komentář.

Diary 0.8 - Step Up Revolution 3D

16. srpna 2012 v 20:30 | En
Ahojte! Jak jsem psala, tenhle týden by to mělo být už lepší s těmi články. (:D) Dneska pro vás mám (není to diář, vlastně ani nevím proč to je v nadpisu..) trailer k novému filmu Step Up Revolution 3D. Film je o Emily, která se přistěhuje do Miami s touho stát se profesionální tanečnicí. Pak potká Seana, spolu budou chtít vyhrát soutěž. Jestli si vzpomínáte, už jednou tady jsem vám přidávala trailer. Je anglicky, ale pokud chcete tady je i česky (dole na stránce). Pokud mi to výjde, plánovaly jsme, že na něj půjdeme! Vypadá skvělě. :)

Pěkný zbytek čtvrtku! (Psala jsem to už odpoledne)


Než se podívate, nezapomeňte hlasovat v minulém článku!

Diary 0.7 - new in + Prague in March

21. července 2012 v 15:49 | En
Ahojte! Mám tady opět nudný deník s fotkama. :)

Jak už název říká (Prague in March). Asi v březnu jsem byla v Praze, no doteďka jsem ještě nebyla schopná stáhnout fotky. V Praze jsem snad všichni byli, takže ty fotky jsou o ničem, navíc jsme měli asi půl hodiny.

Diary 0.6 - yesterday

6. července 2012 v 9:15 | En
Ahojte! Možná se divíte proč tak často (v poslední době) přidávám články. Já vím jsou prázdniny, ale miluju blogování, zase né tak často obíhám. Tentokrát jsem tady pro vás s nudným deníkem, nemám ani náladu na nic jiného.
EDIT (En) - 7.7. 2012 - 7:40 - Pro všechny affs, vůbec nám nemusíte omlouvat, že tady nejste, nebo že se vám nechce obíhat, že přidáváme často články (teď přidávám docela ráda). My to chápem - JSOU PRÁZDNINY, ani my neobíháme tak často. :)

sestra si dovezla takovou velkou kazetu se stínama, tady je zavřená, značka Vic Martin, ale není to moc dobrá značka - stíny se příliš drolí a nevydrží stoprocentně celý den

Diary 0.5 - day without school

28. června 2012 v 18:30 | En
Tak jo, pokud se vám to nechce číst, já vás opravdu nenutím! :D Jinak ahojte! Jak jste se dneska měli? Já docela fajn. Nešla jsem do školy, stejnak tam už nic neděláme. Protože jsem měla jít odpoledne na rovnátka a sestra jela taky do toho města, jela jsem s ní. Ona šla k jedné známé, která je vizážistka. Samozřejmě že jsem musela jít sní. :D Velice příjemná paní. Protože moje sestra je kosmetička učila ji pár líčení a doporučovala různé produkty. Někdy v budoucnu bude třeba recenze. Kdybych to věděla, vzala bych si i foťák. Měla kosmetický kufr, ale opravdu veliký. (můj sen) Vlastnila skoro všechno! Skvělé líčení! Jelikož do Mc'Donaldu chodím jen málo kdy (nemůžu se přece pořád přecpávat takovým jídlem) tak jsem si tam zašla. Jelikož bude mít moje matka brzo narozeniny, sehnala jsem nějaký dárek. (možná vám ho sem pak vyfotím) Poté jsem se šla ještě podívat do ccc (z kama mám asi skoro všechny boty) a musela jsem si jedny koupit. (skoro všechny mám rozbité) Jsou hnědé a takovýma dvouma páskama a třetí je hadí. (možná někdy foto) Já vím, že je to nudný článek, ale co už někdo je musí přece psát. :) Co jste dělali vy? En

Byla bych moc ráda, kdyby jste navštívili tento blog ( http://only-imagine.blog.cz/ ) Je mojí kamarádky, která si udělala nový. Zatím ho teprve rozjíždí, ale podívat se můžete, třeba vás něco zaujme. :)

+ bonusová fotka ze včera (c.č.)

Diary 0.4 - You Da One cover

30. května 2012 v 14:29 | Betty
Zdravím :)
Původně jsem vůbec nechtěla psát diary, (protože to není zrovna v mém zvyku, ale možná se tu budou oběvovat častej ? :D). ale tohle video mě strašně zaujalo - Cover You Da One, jedné povedené skupinky lidí - acapelly Pentatonix. Jak někdo může takhle skvěle přezpívat písničku, bez použití nástrojů ? Klobouk dolů, je to skvělé! Určitě doporučuju poslechout až dokonce,
jinak to není ono! :D

Hezký den, Bet ♥

Diary 0.3 - three days

24. května 2012 v 18:57 | En
Ahojte! Jak se máte? Já už dobře, i když jsem byla nemocná jak Bet psala. Takže se omlouvám že jsem tady nebyla. Ale měla jsem se dobře. :D Žádná škola, jen jsem ležela, spala, dívala se na filmy, seriáli,.. Co jste dělali vy za poslední tři dny? Dneska už jsem ale ve škole byla, stejnak jsme jeli na exkurzi do jednoho města. Mám tady pro vás vyfocených pár obrázků. Pokud si nechcete myslet že jsem blázen, ani se nedívejte na celý článek! :D Ano, vyfotila jsem pro vás jídlo. :D

Jen vám chci říct, že někdy v dohlednu (už brzy) bude nové roztřídení affs. Bez kontroly. Takže se předem omlouváme někomu, kdo se tam nenajde.
marie claire - skvělý časopis co dělat když je nuda. :D ta písnička je super, ale už mi začíná být oposlouchaná.

Diary 0.2 - actual-fashion slaví půl roku

26. dubna 2012 v 14:54 | Betty

Ahoj všichni :)
Začnu asi tak, že bych se chtěla omluvit, kvůli menší neaktivitě ( včera jsem psala edith k předchozímu článku, tak si to kdyžtak přečtěte) a říct vám dvě novinky.. jednu dobrou a jednu né až zas tak pozitivní - mám pokazený notebook. Nevím na jak dlouho a ani nevím, jestli ještě půjde opravit. Mám ještě jeden počítač, ale ten je .. řekněme, starší :D Takže nevím, jak často budu obíhat. Články bych měla zvládnout, ale to obíhání nechám nějakou dobu nejspíš na En. A teď tu dobrou - dnes je 26.4. a to znamená že blog má půl roku ! Za tu dobu jsme si obě tento blog oblíbili. Já za sebe určitě můžu říct, že mě to tu baví jako na žádném jiném blogu co jsem měla a že bych určitě něchtěla zkončit. Stejně tak jsem si oblíbila i vás, všechny affs♥ Vám patří ten největší dík, že jste s námi a že jste tento blog doposud navštěvovali, my jenom doufáme že to tak bude i dála že vás to tu baví, jsme vděčné za každý komentář a za každého človíčka, který se sem dojde podívat. Vím,že nikdo nečte extra dlouhé články, ale snad si to někdo přečte :D Závěrem bych ještě chtěla poděkovat za návštěvnost, která už napočítala 5500 lidí, děkujem! :)

Diary 0.1 + trailer

16. dubna 2012 v 19:05 | En
Ahojte! Jak se máte nebo jste se dneska měli? Já docela fajn. Vím, že se málokomu chce číst nějaký deník. :D Takže to napíšu jen tak ve stručnosti. Víkend byl fajn. V sobotu jsme byli s holkama venku. Jsem za ně ráda, jsou stejně praštěné. :D♥ V neděli jsem se dívala na nějaké filmy. Dneska jsem dostala jedničku z fyziky, což jsem fakt ráda! :D Mě moc nejde, což je docela na nic. Chcu jít na výšku na architekturu a ségra říká že tam ji budu potřebovat. Ale výška je naštěstí daleko. V těláku jsme hráli basket a baseball♥ Jinak budeme mít nový dessign! Těšíte se? :D My jo! S novým layem budou i nové fotky v menu. Teď proč jsem to vlastně chtěla psat. Hodně se teď dívám na filmy se Zacem Efronem♥ Má teď nový film The Lucky One (Talisman). 19.4. se bude hrát kousek v jednom městě od nás. Takže bych na něj chtěla jít. :) Dala jsem vám sem trailer na ten film. Má fakt dobré film. Dala jsem vám se ještě písničku. Zpěváka moc neznám, ale je super! En
 
 

Reklama

většina fotek je z we<3it