Our favourite songs

John Mayer - Your Body Is A Wonderland

4. září 2012 v 20:34 | En
Taková jednoduchá písnička, ale podle mě je něčím zajímavá a neobyčejná. Je uklidňující, takže bych u ní nejradši spala. Tím nemyslím, že je nudná, právě naopak. Sice je starší, ale to je jedno. Je skvělá!


Text je taky pěkný. Co si myslíte o písničce?

Mám tady je písničku. Nevím, jestli by bet přidala článek, a doufám že jich bude publikovat víc než já, protože mě už máte dostt. haha. Dneska jsem byla pryč, ale tento článek jsem měla v rozepsaných, což o to, už mi hlava praská, nevím, jak přežiju zítřejší den!! Netuším, kdy se k vám zastavím.

Emeli Sande - My Kind Of Love

19. srpna 2012 v 12:58 | Betty
Zdravím :)


Právě mi začíná další skvělý týden s Adél ♥ tentokrát u nás..
máme spoustu plánu na týden, takže nevím jak se tu objevím, ..
Včera jsme se dívali na nejlepší film LOL s Miley Cyrus,..viděli jste ho někdo ? En se o něm chystá napsat článek, takže víc až v něm, ale můžu ho jenom doporučit! O článek níž jsem ještě přidala reklamu na kamarádčin blog, takže vás chci poprosit, kdyby jste se tam podívali → beaty-and-beat.blogspot.cz
-
Teď už k článku, dneska chci přidat písničku, která v poslední době rozhodně patří mezi moje nejoblibenější. Je od Emeli Sande, od které můžete znát písničku Next To Me nebo Read All About It. Tuhle jsem viděla nedávno v televizi a na první poslech se mi strašně zalíbila.. Emeli má prostě krásný hlas.

Užívejte si poslední dny prázdnin ♥
BET

One Direction - More Than This

8. srpna 2012 v 8:57 | En
Ahojte! Řekla bych, že asi všichni znáte One Direction. Tahle písnička je od nich. Protože je mám ráda, čekala jsem na officiální klip této písničky. Viděla jsem ho ráno, ale myslela jsem si, že bude ještě jiný. No nakonec je z toho video z koncertu. Moc se mi líbí! :)

Omlouvám se, že jsem nic nepřidala, ale nejsem doma, takže písnička musí stačit. Pak možná něco přidá Bet. Tenhle článek jsem měla už napsaný. Ale oběhnu až se vrátím, protože tady to nejde. Doufám že to nevadí. Omluvte mě..

The Wanted - Chasing The Sun

1. srpna 2012 v 18:42 | En
Samozřejmě že bych nemohla zapomenout na tuhle písničku! Pokud jste někdo viděli Dobu ledovou 4, tak ji hráli nakonci. Jeden den mi pořád hrála v hlavě a neustále jsem si ji musela zpívat. To je taky jeden z důvodů, proč tu písničku miluju a taky, proč ji přidávám. Jak se líbí vám?


Dřív jsem přidávala text, ale přijde mi to zbytečné.. kdyby jste ho někdo chtěl, tak stačí napsat.

Coldplay ft. Rihanna - Princess of China

15. července 2012 v 13:14 | Betty
Ahoj :)
Opět se ozívám po dlouhé době, ale pochybuju že tomu o prázdninách bude jinak. Myslela jsem si, že budu přidávat víc, než o školní rok ale je to přesně naopak. Dneska jedu pryč, na celý týde takže se tu na 99 procent neukážu. Musím si ještě nachystat nějaké poslední věci než pojedu, takže se budete muset spokojit s oblíbenou písničkou :D

Originálním spojením Coldplay + Rihanna vznikla krásná písnička Princess of China. Tahle písnička je alespoň pro mě něčím strašně vyjímečná. Četla jsem na ni hodně názorů a musím říct, že nezaujala všechny tak jako mě a někteří říkají , že už samotné spojení zpěváků ( skupiny + zpěvačky) není ideální . O Rihanně se nemusíme vůbec bavit, ta je nejlepší ♥ a co se týče Coldplay, je to vlastně jedna z mála kapel, které mám ráda. Mě se ta písnička prostě líbí a klip je taky super. Jsem zvědavá na vaše reakce :)

BET

TOP 3 - Summer Songs

24. června 2012 v 20:10 | Betty
Čau všichni :)
Celý víkend jsme tu s En nebyli, takže se omlouváme. Nevím jak často teď budu přidávat, protože se čím dál víc chodí ven, nebo prostě někam pryč a za 5 dní tu máme prázdniny. Myslím že tak podobně to bude i u En a možná i u spousty z vás ;) S prázdninama tak trochu souvisí i dnešní článek,.. omlouvám se, že je opět na téma hudba, ale nic jiného se mi dneska přidávat nechce, snad někdy přes týden. Tentorkát to nebude jedna, ale hned tři písničky. Když je slyším , napadne mě jediné - léto. Hodně mě překvapila zejména Whistle a to i samotný Flo Rida, protože v poslední době má super písničky ( Good Feeling, Wild Ones,..) , stejně tak Nicki Minaj, protože ji moc neposlouchám.. samozřejmě teda krom Starships, kterou přidávám a pak ještě Super Bass. No a co se týče té poslední písničky, tam mě zaujalo určitě spojení Justin Bieber + Far East Movement v písničce Live My Life ( u které už mimochodem samotný název naznačuje léto :D) . U této písničky jsou dvě verze , respektive ta druhá je remix s Redfooem, která se mi možná líbí o něco víc. Kdybych měla říct, která se mi z těchto tří líbí nejvíc, byla by to Whistle!
Bet♥

- Která se vám líbí nejvíc ?
(Ostatní písničky jsou v celé článku)

Flo Rida - Whistle

Katy Perry - Wide Awake

21. června 2012 v 20:30 | En
Ahojte! Mám tady pro vás novou písničku Katy. Určitě jste ji už slyšeli. Doufám, že i klip, ale pokud ne, tak se na něj rozhodně podívejte! Je takový, neobyčejný. Příjde mi fajn. :) A i ten text je dobrý. Zpět k klipu, Katy sluší snad každá barva vlasů. Poznáte ve videu. :)

Chci vám říct že tady o víkendu nebudu, takže nebudu obíhat. Jak dojedu možná oběhnu. Dneska už to taky nestihnu, doufám že to nevadí. Mějte se tady! :D :) EN

V celém článku je text.

Beyonce - Love On Top

16. června 2012 v 19:23 | En
Ahojte! Já vím, opět naše oblíbená písnička, ale opravdu se jich potřebuju zbavit z rozepsaných. A navíc se mi nechce přidávat ani delší článek, takže se budete muset spokojit s tímhle! Beyonce je sama osobě skvělá zpěvačka! Její hlas se mi líbí. Ty výšky, které zpívá bych nezazpívala nikdy. Co se týče klipu, ten mi příjde propracovaný do nejmenšího detailu. Je takový energický. Sice tam jen tančí, ale je to úžasné! En
- Líbí se vám hlas Beyonce?
- Co říkáte na tuhle písničku?

V celém článku je i text.

Demi Lovato - Give Your Heart a Break

13. června 2012 v 16:02 | Betty
Ahoj :)
Dneska bych chtěla přidat tuhle písničku, protože už to mám dlouho v plánu. Je to Give Your Heart a Break od Demi Lovato. Demi je super, v poslední době jsem si ji oblíbila a to nejenom kvůli dokumentu Stay Strong, na který jsem se před pár týdny dívala.
Chci o něm napsat samostaný článek.
Co se týče písničky, tak nemám co vytknout. Strašně se mi líbí ,stejně jako třeba Skyscraper.
A jak se líbí vám ?

HLASUJTE - prosím vás, hlasujte ještě tady , nejhezčí fotku bot.

Bet♥
V celém článku text.

Maroon 5 ft. Wiz Khalifa - Payphone

10. června 2012 v 13:54 | En
Ahojte! Do naší "menší", zatím pořád ještě stále dorůstající sbírky písniček přidávám další. Tentokrát od Maroon 5. Už přesně nevím, kde jsem ji slyšela poprvé, ale moc se mi zalíbila. Pouštěla jsem si klip, který samozřejmě doporučuji zhlédnout a je podle mě zajímavý. Jiné klipy, jsou mnohdy nezáživné. Tenhle se mi líbí. I ten text je fajn. En

INFO O SOUTĚŽI: Chtěla jsem to přidat už včera po té soutěži, ale nějak se mi nechtělo. K samotné soutěži, jsem velmi spokojená. Takže bude určitě někdy znovu. Ceny udělám asi dneska večer (pokud se mi bude chtít). Takže se těšte! :) :D
- Baví vás tenhle klip?

V celém článku text.
 
 

Reklama


většina fotek je z we<3it