Png's na objednávku (En)

Png na objednávku 0.5 - pro Miška*

14. února 2012 v 18:41 | En
Tak tu mám ty png na objednávku. Jen ti chci říct, že vím že jsi tam nechtěla žádné ozdoby, ale já to tam píšu schválně, proto abych věděla jestli je tam mám dat záměrně nebo ne. Snad ti to neva. Jsou pro Mišku* . A nejsem žádná skvělá grafička, tak se nediv že jsou takové jaké jsou. ;-) Doufám že se aspoň trochu líbí. En

Více v celém článku

Png na objednávku 0.4 - pro Es*

31. ledna 2012 v 18:59 | En
Png jsou pro Es* . Která jsi je objednala s Luckou Vondáčkovou. Upřímně, mě se moc nelíbí, zase sem to podělala.. :D Jak jinak. ;-) Snad se ti aspoň trochu líbí! A to písmo tak je, akorát nejde vidět u toho černého pozadí.
Png bude kopírovat je ten, kdo si ho objedná!


Více v celém článku

Png na objednávku 0.3 - pro Týnka Ch.

25. ledna 2012 v 18:43 | En
Png s Raegem pro Týnka Ch. Na tom černém pozadí nevypadají moc dobře, ale jinak se mi docela líbí. Doufám, že s nimi budeš aspoň trochu spokojená. ;-) A snad ti nevadí, že jsem tam všude dala to písmo. Png smí kopírovat jen ten, kdo si ho objedná!


Více v celém článku

Png na objednávku 0.2 - pro Christ

22. ledna 2012 v 16:49 | En
Ještě jednou se ti Christ omlouvám! K těm png jsem ty jména nepsala, líbilo se mi to víc bez toho. Snad to neva. ;-) A doufám že se ti aspoň trošku líbí. Png smí kopírovat jen ten, kdo si je objedná. Jsou pro Christ.


Více v celém článku

Png na objednávku 0.1 - pro H.

5. ledna 2012 v 19:42 | En
Moje první png na objednávku. :D Není to žádná sláva. zatím moc nepíšete. Kdyžtak, kdyby jste chtěli taky png na objednávku, kliknětě SEM. Vyrobila jsem png s Katy Perry pro H., doufám že se ti aspoň trošku líbí. :) (En)
KOPÍROVAT SMÍ JEN TEN, KDO SI TO PNG OBJEDNÁ


KOPÍRUJ JE SE ZDROJEM
By En ©
 
 

Reklama

většina fotek je z we<3it